Park rozrywki Ełk

Szukasz parku rozrywki w Ełku, który pozwoli odpocząć Twojej rodzinie?

Zjawiskoland to miejsce pełne przygód dla małych i dużych. Niezależnie, czy chcesz zorganizować ognisko dla swoich skarbów, grilla, spacer z alpakami, czy też gry plenerowe, to wszystko (i jeszcze więcej), znajdziesz u nas.

Atrakcje w Zjawiskolandzie

Jeśli jeszcze nie wiesz, gdzie odpocząć w Ełku, to wybierz się do nas. Oferujemy:

 • możliwość karmienia zwierzątek,
 • odpoczynek na łonie natury,
 • spotkanie z:
  • alpakami,
  • pieskami chow chow,
  • owieczkami croissant, black nose, bergschaf,
  • kawiami domowymi,
  • kurami silka,
  • miniaturowymi konikami falabella,
  • królikami,
 • dom do góry nogami (największy w Ełku),
 • tunel grawitacyjny (dla największych odkrywców! Sprawdź co się stanie gdy grawitacja przestanie działać),
 • gry plenerowe do rozwoju umiejętności
zdięcia 205

W Zjawiskolandzie posiadamy także sporo udogodnień dla rodziców i opiekunów

Jeśli zgłodniejesz w trakcie zabawy w naszym parku rozrywki w Ełku, w pobliżu prowadzimy kawiarnię, w której serwujemy nie tylko świetną kawę, ale też mnóstwo smakołyków (gofry, zapiekanki, lody, napoje itp.).

Dodatki do relaksu:

 • darmowy parking,
 • miejsce na ognisko + kijki na kiełbaski (kiełbaski i drzewo we własnym zakresie),
 • miejsce na grilla,
 • dla najmłodszych pociech plac zabaw z domkami,
 • trampolina,
 • pamiątki z Zjawiskolandu,
 • darmowa toaleta.

Nasz park rozrywki w Ełku posiada atrakcyjne zniżki dla dzieci oraz emerytów i rencistów. Istnieje możliwość zakupienia vouchera na wspaniały prezent. Dokładamy starań, aby nasz park rozrywki był dostępny także dla osób niepełnosprawnych. Należy wyrazić chęć zwiedzenia Zjawiskolandu kontaktując się telefonicznie lub mailowo.

Zjawiskoland to urokliwe miejsce w warmińsko-mazurskim, które chętnie odwiedzają nie tylko rodzice z dziećmi, ale też pary i dziadkowie. Warto spotkać się z naturą oko w oko, a zwłaszcza z alpaką, która jest jednym z największych słodziaków na Ziemi 🙂