Plac zabaw dla dzieci Ełk

Przygoda, zabawa, edukacja dla małych i dużych!

W Zjawiskolandzie stawiamy na odpoczynek, rekreację oraz aktywność na świeżym powietrzu poprzez gry i zabawy zręcznościowe. Posiadamy spory plac zabaw dla dzieci w Ełku, pełen mini domków oraz trampolinę.

Warto też odwiedzić naszą dużą królikarnię, zagrodę z kawiami domowymi,  kurkami silka, alpakami i owieczkami, które są łagodne i milusie.

Gdy zgłodniejecie zapraszamy do naszej lokalnej kawiarni, gdzie serwujemy zapiekanki, gofry, lody i napoje do ochłodzenia w gorące dni. Chronimy też cały teren obiektu przed kleszczami i komarami, nie musicie więc martwić się o swoje bezpieczeństwo.

Nie zapomnijcie po zabawie na placu zabaw dla dzieci w Ełku, udać się do tunelu grawitacyjnego, w którym poczujecie się jak na Marsie – niczym prawdziwi astronauci! Koniecznie odwiedźcie też jedyny interaktywny dom do góry nogami w Polsce, w którym zrobicie niesamowite pamiątkowe zdjęcia!

A właśnie! Jeśli chodzi o pamiątki, to możesz u nas nabyć specjalne pamiątki ze Zjawiskolandu 🙂

Zapraszamy serdecznie #teamZjawiskoland

zdięcia 205