Atrakcje dla dzieci Ełk

Zabierz swoją rodzinę na niesamowite przygody w Zjawiskolandzie!

Chyba każdy lubi słodkie kawie domowe (świnki morskie) oraz śliczne alpaki, które potrafią pocieszyć nawet, gdy mamy gorszy dzień. Dzieci po prostu je uwielbiają. U nas będą mogły spotkać także króliki, owieczki (różnogatunkowych prawdziwych słodziaków), nasze pieski chow chow, miniaturowe koniki falabella oraz kurki silka. Można więc powiedzieć, że nasze zwierzaki wszystkie razem tworzą mini zoo w Ełku.

Odpoczynek na świeżym powietrzu nie byłby odpoczynkiem, gdybyśmy nie mieli miejsca na ognisko i grilla. Wystarczy przywieźć swoje kiełbaski i opał, kijki zapewniamy na miejscu.

Wśród atrakcji dla dzieci w Ełku posiadamy także dom do góry nogami, który jest największym tego typu obiektem w okolicach. Dla odważnych odkrywców posiadamy też tunel grawitacyjny, w którym będą mogli chodzić niczym po Marsie.

Najmłodsi mogą u nas znaleźć sobie miejsce do zabawy w mini domkach i na trampolinie oraz podczas gier plenerowych, rozwijających umiejętności praktyczne i motoryczne.

Oferujemy mnóstwo świetnych atrakcji dla dzieci z Ełku oraz grup przyjeżdżających do nas z Grajewa i Augustowa.

zdięcia 210

Udogodnienia dla odwiedzających

Nasz park rozrywki posiada darmowy parking oraz darmową toaletę. Dbamy o komfort naszych klientów, wynajmując specjalistów od czyszczenia powierzchni z kleszczów i komarów. Na terenie parku mamy też kawiarnię. Rodzice mogą odpocząć tam i zregenerować siły do dalszej zabawy. Serwujemy też wiele smacznych przekąsek, m.in. zapiekanki, lody, gofry i napoje. Chętne osoby mogą nabyć też urocze pamiątki ze Zjawiskolandu.

Odwiedzają nas nie tylko rodziny i młodzież, ale też mniejsze i większe grupy wycieczkowe, przyjeżdżające z okolic na najfajniejsze atrakcje dla dzieci w Ełku. Dla większych grup posiadamy też specjalny cennik Zjawiskolandu.

Oferujemy vouchery, które mogą być wspaniałym prezentem na urodziny, czy też inne wydarzenia.

Zapraszamy do Zjawiskolandu na sprawdzenie wszystkich naszych atrakcji dla dzieci w Ełku, a na koniec na smakołyki i kawusię w naszej lokalnej kawiarni. Do zobaczenia 😉